Bezpečnostní služby ADAS

Doporučujeme

Naše firma vznikla v r. 1991 a v souvislosti s tímto vznikem si stanovovala vždy vysoké cíle v oblasti smluvního zabezpečování ostrahy a ochrany majetku. V současné době provádíme ostrahu na cca 90 objektech s rozdílnými způsoby střežení. Velkou měrou se také podílíme na střežení supermarketů a obchodních domů různých obchodních řetězců na území celé České republiky a Slovensku. V současné době střežíme 150 různých supermarketů s rozdílnými požadavky jednotlivých řetězců. Pro zabezpečení ostrahy nyní zaměstnáváme cca 480 zaměstnanců v profesích: strážný, strážný – psovod, inspektor strážní služby, dispečer pultu centralizované ochrany, technik výjezdové skupiny a detektiv prodejen. Při výběru našich zaměstnanců klademe největší důraz na odbornou znalost, korektnost, slušné chování a vystupování, v neposlední řadě pak zájem podílet se svými dobrými výsledky na rozvoji firmy. Naše krédo: dobře odvedená práce = spokojený zákazník (objednatel) = dobrá spolupráce = dobré ohodnocení = zisk obou firem = zajištění existence obou firem.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Havířov

Další produkty dodavatele

Logo

Komplexní servis v oblasti bezpečnostních služeb

Firma ADAS Security poskytuje komplexní servis v oblasti bezpečnostních služeb. Svou činnost zaměřuje na fyzickou ostrahu objektů, staveb, recepční a informační služby, služby pořadatelské při zajišťování kulturních a společenských akcí. V současné době společnost zajišťuje ostrahu přibližně devades...

Ostraha objektů

Ostraha objektů

Pro ostrahu objektů lze také využít služební cvičené psy, a to například při ozbrojeném doprovodu při převozu finančních hotovostí. Při výkonu ostrahy se služebním psem jsou služebním stejnokrojem černé maskáče s logem firmy.

Detektivní činnost

Detektivní činnost

Tento způsob ostrahy je využíván uvnitř prodejních prostor. Je pravděpodobné, že jste se s ním již setkali, aniž byste tušili, že se jedná o najaté pracovníky bezpečnostní služby.

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Nezbytnými pomocníky při ochraně majetku a osob jsou rovněž elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy a elektronické požární signalizace, jejichž montáž zajišťujeme.

Kontakt

Josef Adamek

Adresa
Záchranářů 393, 735 14 Orlová-Poruba
E-mail
email
Web
http://www.adas.cz
Telefon
+420596541775,+420603267919

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.


Kontaktní formulář