5P Agency, spol. s r.o.

DIRECT MARKETING - vše pro direct marketing, návrh strategie kampaně, kreativní řešení, zpracování databází pro DM aktivity, výběry z adresářů (firmy a spotřebitelé), vyhodnocování a analýzy, spotřebitelské soutěže a věrnostní programy, telemarketing. DIRECT MAILING - vlastní lettershop se skvělým technickým zázemím, personalizace variabilními daty v široké škále formátů, kompletace kreativních i technologických DM, fóliiování, expediční služby, tisková produkce, logistika a skladování. TRANSAKČNÍ DATA - procesní systém zpracování transakčních dokumentů: výpisy, poukázky, oznámení, upomínky, on-line rozhraní pro vzdálený přístup, personalizace, strojní kompletace, poštovní a expediční služby, digitální archivace, tisková produkce, logistika a skladování.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Firemní tabule

Ryté popisy

Nabízím různé popisy zhotovené rytím.

modelky

Modelingová, hostesingová a produkční agentura Bohemia agency

Módní přehlídky, modelky z řad Miss, Česká Miss 2014 a Česká Miss World 2011, hostesky, promoakce, doprovodné programy,produkce, fotoprodukce, eventy, módní přehlídky v Obchodních centrech po celé republice, firemní večírky, předávání cen, relamní foto, herci, V.I.P. hosté.

  • Cena: dle poptávky
  • Lokalita: Brno-město
Skartovací stroj

Skartovací stroj DSB-SC U5

Moderní design, úzká konstrukce pro úsporu místa automatický start a stop hlídaný foto buňkou.

  • Cena: 989,- Kč bez DPH
  • Lokalita: Moravské Budějovice
model

Rytecké práce

Nabízím rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody.

Kroužkový vazač

Kroužkový vazač

Jednoduchý kompaktní stroj pro vázání dokumentů do plastových hřbetů. Vhodný pro domácí kanceláře na příležitostné použití. Je vybaven oddělenými pákami pro děrování a roztažení kroužku a měřidlem velikosti kroužku. Najednou prosekne až 6 listů (21 otvorů) a sváže až 95 listů. Formát A4, Hmotnost 1,...

  • Cena: 989,- Kč bez DPH
  • Lokalita: Moravské Budějovice
Ruční i strojové rytí do kovů a plastů

Ruční i strojové rytí do kovů a plastů

Raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva a papíru, modely pro odlévání medailí, plaket a trvalých pamětních desek, rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody.

raznice

Raznice

Vyrábíme raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva a papíru.

Laminátor

Laminátor

Kancelářský laminátor do formátu A4 s plynule nastavitelnou teplotou od 80 do 125 mic. Kvalitní výhřev válců umožňuje laminování dokumentů i barevných tisků. Praktický úchyt umožňuje snadné přenášení. Místo zpětného chodu je použité progresivnější řešení a to roztažení válců.

  • Cena: 949,- Kč bez DPH
  • Lokalita: Moravské Budějovice

Modely pro odlévání

Vyrábíme modely pro odlévání medailí, plaket a trvalých pamětních desek

Kontakt

Adresa
U Sýpky 555, 664 61 1 1 Rajhradice
E-mail
email
Web
http://www.5pagency.cz
Telefon
+420545425241

60730838

Kontaktní formulář