Vzdělávání pro firmy: Logistický audit

Kurz je určen logistikům a manažerům, kteří chtějí mít jasno v tom, k čemu slouží a jak se provádí logistický audit (LA), jaký je jeho průběh, jaké jsou jeho výstupy a co následuje po něm. Kurz je určen také těm, kteří se chtějí naučit metodiku logistického auditu používat ve své praxi nebo se třeba i logistickými auditory stát. První logistický audit v české firmě proběhl v roce 2000 a v roce 2003 vznikla Komora logistických auditorů (KLA). Ta nejen sdružuje profesionální auditory, ale také trvale rozvíjí metodiku provádění logistického auditu tak, aby se pro každou auditovanou společnost stala skutečným počátkem nového rozvoje logistiky (jak interní tak i SCM). Během dvou dnů semináře „Logistický audit“ mají jeho účastníci jedinečnou šanci se podrobně s metodikou KLA seznámit (včetně nácviku specifických auditorských postupů) a navíc převzít cenné zkušenosti z řady případových studií, vytvořených z výsledků konkrétních logistických auditů. Součástí výkladu je také srovnání metodiky KLA s metodikou VDA 6.3, MMOG a DMAIC. Obsah semináře: jak správně chápat roli LA, jaký je jeho účel v jakých situacích je vhodné LA provést a v jakých ne jaké jsou hlavní přínosy (výstupy) LA co obsahuje metodika logistického auditu podle Komory logistických auditorů (KLA) jak odlišit reaktivní a proaktivní audit jaké jsou společné rysy a jaké rozdíly v metodikách KLA, VD 6.3, MMOG a DMAIC jak správně připravit „Program logistického auditu“ jak správně vést interview v auditované společnosti co obsahuje „Zpráva z logistického auditu“ a jak ji sestavit z výsledků interview co obsahuje „Program logistických změn“, jako hlavní výstup log. auditu jak stanovit ekonomickou návratnost realizace auditem navržených změn jak kalkulovat cenu LA v různých podmínkách

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Stařeč

Zajímavé produkty jiných firem

fce

Mezinárodní certifikáty

Nabízíme vám kurzy a semináře, které vás na získání certifikátu dokonale připraví. V rámci nich si také test pro získání certifikátu nanečisto vyzkoušíte. Umožňujeme přípravy na tyto certifikáty: AJ: TOEIC, Certifikáty Cambridge (FCE, CAE, CPE), FJ: TFI, ŠJ: DELE, IJ: CILS.

1

Intenzivní víkendové kurzy

V našich intenzivních víkendových kurzech můžete studovat tyto jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu a čínštinu. Pro mimopražské zajistíme ubytování (hotel Olšanka ***) a parkování v blízkosti školy.

individual

Individuální výuka

Preferujete individuální plán výuky?Žádný problém. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.Máme připraveny kurzy pro studenty, kteří potřebují individuální plán výuky a dávají tedy přednost výuce cizích jazyků v menších skupinách. Váš kurz bude probíhat v termínech a časech, které budou vyhovovat právě vám.

Účetnické poradenství NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Prodej sudoku a osmisměrek

  • Lokalita : Dolní Lutyně
logo

Intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny

Pro falešné a věčné začátečníky (s návazným kurzem 2 x týdně) pořádáme intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny.

logo

Trimestrální jazykové kurzy

Nabízíme tří měsíční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Distribuce křížovek

  • Lokalita : Dolní Lutyně

Projekt Tři nástroje

  • Lokalita : Praha 8

Zdravá výživa - Akuna

  • Lokalita : Štíty

Kontakt

INFRA, s.r.o.

Adresa
Tyršova 241, 675 22 Stařeč
Web
http://www.infracz.cz