Vzdělávání pro firmy: Řízení zásob

Seminář je určen střednímu managementu a firemním specialistům, zejména v oblasti řízení zásob, nákupu, prodeje a logistiky. Dále také výrobním a obchodním společnostem státních orgánů. Budeme se intenzivně věnovat specifickým otázkám optimalizace zásob. Celý seminář bude především prakticky zaměřen na osvojení teoretického zázemí, praktických metod a systémů řízení zásob. Účastníci budou uvedeni do logistiky a postupně se seznámí s finančními hledisky řízení zásob, druhy zásob a přístupy k jejich optimalizaci. Obsah semináře: podnikový logistický systém podniková ekonomika zásady řízení zásob klasifikace zásob druhy poptávky okamžitá a průměrná zásoba bod rozpojení objednávkou zákazníka principy řízení zásob při závislé poptávce objednací systémy plán spotřeby dodávek a hlavní výrobní plán stanovení velikosti dávky stanovení pojistné zásoby řízení zásob sortimentu

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Stařeč

Zajímavé produkty jiných firem

fce

Mezinárodní certifikáty

Nabízíme vám kurzy a semináře, které vás na získání certifikátu dokonale připraví. V rámci nich si také test pro získání certifikátu nanečisto vyzkoušíte. Umožňujeme přípravy na tyto certifikáty: AJ: TOEIC, Certifikáty Cambridge (FCE, CAE, CPE), FJ: TFI, ŠJ: DELE, IJ: CILS.

1

Intenzivní víkendové kurzy

V našich intenzivních víkendových kurzech můžete studovat tyto jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu a čínštinu. Pro mimopražské zajistíme ubytování (hotel Olšanka ***) a parkování v blízkosti školy.

individual

Individuální výuka

Preferujete individuální plán výuky?Žádný problém. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.Máme připraveny kurzy pro studenty, kteří potřebují individuální plán výuky a dávají tedy přednost výuce cizích jazyků v menších skupinách. Váš kurz bude probíhat v termínech a časech, které budou vyhovovat právě vám.

Účetnické poradenství NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Prodej sudoku a osmisměrek

  • Lokalita : Dolní Lutyně
logo

Intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny

Pro falešné a věčné začátečníky (s návazným kurzem 2 x týdně) pořádáme intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny.

logo

Trimestrální jazykové kurzy

Nabízíme tří měsíční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Distribuce křížovek

  • Lokalita : Dolní Lutyně

Projekt Tři nástroje

  • Lokalita : Praha 8

Zdravá výživa - Akuna

  • Lokalita : Štíty

Kontakt

INFRA, s.r.o.

Adresa
Tyršova 241, 675 22 Stařeč
Web
http://www.infracz.cz