Vzdělávání pro firmy: Úvod do marketingové komunikace

Seminář je určen pro malé a střední podnikatele, majitele a jednatele společností, pracovníky obchodních oddělení firem, pracovníky, kteří se starají o realizaci marketingových aktivit firmy, ale také pro všechny, kteří se chtějí zabývat (nebo musí potýkat) s moderním marketingem. Účastník získá „marketingové minimum“, které by měl ovládat každý člen středního a vyššího managementu firmy. V jednotlivých blocích semináře se účastník postupně seznámí s hlavními principy, kterými se řídí marketing. Ujasní si místo marketingu ve struktuře organizace a dokáže popsat a v praxi uplatnit jednotlivé marketingové nástroje – například interní analýzu silných a slabých stránek produktů/procesů, externí analýzu příležitostí a hrozeb podnikání, pracovat s marketingovým mixem apod. Dokáže posoudit úspěšnost a efektivitu marketingových přístupů. Obsah semináře: - firemní strategie, strategické zbraně - portfoliový model podnikání - práce se značkou v marketingu - marketingový mix - marketingové taktiky - konkurenceschopnost, efektivita a náklady - moderní směry marketingu, sociální a virový marketing

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Stařeč

Zajímavé produkty jiných firem

fce

Mezinárodní certifikáty

Nabízíme vám kurzy a semináře, které vás na získání certifikátu dokonale připraví. V rámci nich si také test pro získání certifikátu nanečisto vyzkoušíte. Umožňujeme přípravy na tyto certifikáty: AJ: TOEIC, Certifikáty Cambridge (FCE, CAE, CPE), FJ: TFI, ŠJ: DELE, IJ: CILS.

1

Intenzivní víkendové kurzy

V našich intenzivních víkendových kurzech můžete studovat tyto jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu a čínštinu. Pro mimopražské zajistíme ubytování (hotel Olšanka ***) a parkování v blízkosti školy.

individual

Individuální výuka

Preferujete individuální plán výuky?Žádný problém. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.Máme připraveny kurzy pro studenty, kteří potřebují individuální plán výuky a dávají tedy přednost výuce cizích jazyků v menších skupinách. Váš kurz bude probíhat v termínech a časech, které budou vyhovovat právě vám.

Účetnické poradenství NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Prodej sudoku a osmisměrek

  • Lokalita : Dolní Lutyně
logo

Intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny

Pro falešné a věčné začátečníky (s návazným kurzem 2 x týdně) pořádáme intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny.

logo

Trimestrální jazykové kurzy

Nabízíme tří měsíční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Distribuce křížovek

  • Lokalita : Dolní Lutyně

Projekt Tři nástroje

  • Lokalita : Praha 8

Zdravá výživa - Akuna

  • Lokalita : Štíty

Kontakt

INFRA, s.r.o.

Adresa
Tyršova 241, 675 22 Stařeč
Web
http://www.infracz.cz