Vzdělávání pro firmy: Jak jednat s péčí řádného hospodáře podle z…

Seminář je určen manažerům, jednatelům společností, vedoucím pracovníkům, členům představenstev a dozorčích rad, prokuristům, ale i starostům a zastupitelům měst a městských částí. Řádný hospodář by měl pracovat s nezbytnou loajalitou, s potřebnými znalostmi a pečlivostí. V souvislosti s touto funkcí souvisí také povinnost nahradit případnou vzniklou újmu. Zákon Vás ale zároveň chrání - pokud za újmu nemůžete - tedy jednáte jako řádný hospodář. Povinnost řádného hospodáře se týká také členů orgánů právnických osob veřejného práva, tedy obcí, krajů a podobných uskupení... dopadá tedy i na zastupitele, radní, starosty měst a obcí. Na semináři se naučíte, jak splňovat svou úlohu hospodáře ještě lépe než dříve. Všechny části semináře budou probrány s ohledem na nový zákon o obchodních korporacích, který mění velkou část starých zákonů! Budou probrány nejen klasické pohledy na tuto práci, ale také novinky a úskalí, které Vás mohou potkat! Obsah semináře: - kdy má cenu riskovat aneb pravidlo "bezpečného přístavu” - je manažer společnosti povinen plnit pokyny společníků? - řádný hospodář a delegace - řádný hospodář a odbornost - řádný hospodář a vymáhání pohledávek - péče řádného hospodáře a insolvence - řádný hospodář a jeho přístup ke své funkci - péče řádného hospodáře v podmínkách koncernu - péče řádného hospodáře ve vztahu k vedoucím pracovníkům (běžný manažer, prokurista, vedoucí organizační složky) - následky porušení péče řádného hospodáře - aktuální judikatura a příklady z praxe - dotazy, diskuse

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Stařeč

Zajímavé produkty jiných firem

fce

Mezinárodní certifikáty

Nabízíme vám kurzy a semináře, které vás na získání certifikátu dokonale připraví. V rámci nich si také test pro získání certifikátu nanečisto vyzkoušíte. Umožňujeme přípravy na tyto certifikáty: AJ: TOEIC, Certifikáty Cambridge (FCE, CAE, CPE), FJ: TFI, ŠJ: DELE, IJ: CILS.

1

Intenzivní víkendové kurzy

V našich intenzivních víkendových kurzech můžete studovat tyto jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu a čínštinu. Pro mimopražské zajistíme ubytování (hotel Olšanka ***) a parkování v blízkosti školy.

individual

Individuální výuka

Preferujete individuální plán výuky?Žádný problém. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.Máme připraveny kurzy pro studenty, kteří potřebují individuální plán výuky a dávají tedy přednost výuce cizích jazyků v menších skupinách. Váš kurz bude probíhat v termínech a časech, které budou vyhovovat právě vám.

Účetnické poradenství NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Prodej sudoku a osmisměrek

  • Lokalita : Dolní Lutyně
logo

Intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny

Pro falešné a věčné začátečníky (s návazným kurzem 2 x týdně) pořádáme intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny.

logo

Trimestrální jazykové kurzy

Nabízíme tří měsíční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Distribuce křížovek

  • Lokalita : Dolní Lutyně

Projekt Tři nástroje

  • Lokalita : Praha 8

Zdravá výživa - Akuna

  • Lokalita : Štíty

Kontakt

INFRA, s.r.o.

Adresa
Tyršova 241, 675 22 Stařeč
Web
http://www.infracz.cz