Správa a evidence nemovitostí, technická správa

Doporučujeme

Z nabízených služeb si zákazník může vybrat a smluvně dohodnout jednu ze tří nabízených variant. Po kliknutí se zobrazí rozsah naší nabídky. a) Zpracování komplexního účetnictví se základní technickou správou (pro samosprávy, které se rozhodly samostatně pečovat o technický stav a provoz domu) b) Rozšířená správa - zahrnuje vše pod bodem a) a je rozšířená o další služby (pro samosprávy, které chtějí využít větší nabídku poskytovaných služeb a většinu povinností v technické oblasti a provozu domu přenést na správce). c) Komplexní správa – zahrnuje vše pod bodem b) a je doplněná o další služby (pro samosprávy, které nemají dostatek času a možností sledovat ani financování ani technický stav a provoz domu).

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Hradec Králové

Další produkty dodavatele

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Zabezpečujeme také daňové poradenství.

Zpracování mezd

Zpracování mezd

Zpracování mezd outsousingovou službou, na které výrazně ušetříte. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a víme, že tzv. outsourcing je služba pro firmu výhodná, neboť šetří náklady, starosti s organizací práce a přenáší odpovědnost na někoho jiného, který je na zpracování daleko více zainter...

Bytová správa

Bytová správa

Během našeho působení jsme získali oblasti správy bytů a domů mnohaleté zkušenosti. Díky nim patříme v oblasti správy domů ke špičce. Našim klientům nabízíme komplexní služby, které šetří jejich čas i starosti.

Účetnictví a daně

Účetnictví a daně

Nabízíme vedení účetnictví a daní pro velké i malé firmy. Účetnictví zpracováváme v češtině i cizích jazycích. Kdykoliv vám odborně poradíme, ať jste česká, nebo zahraniční firma.

Kontakt

CESORG spol. s r.o.

Adresa
Habrmanova 166, 500 02 Hradec Králové
E-mail
email
Web
http://www.cesorg.cz/
Telefon
+420777894515


Kontaktní formulář