Rukavice Hestra

Hestra – jedna z předních světových značek rukavice Naše rukavice jsou vyráběny v našich vlastních továrnách a my osobně kupujeme všechny kůže, tkaniny, vlnu a další materiály. To nám dává kontrolu produkčního řetězce a zajišťuje vysokou úroveň kvality. V roce 2015 Hestra vyrobila více než 2 miliony párů rukavic. Společnost má asi 40 zaměstnanců ve svém sídle ve Švédsku. Máme také dceřiné společnosti ve Spojených státech a Německu, stejně jako agenty, distributory a prodejce ve více než 30 zemích. Kromě Skandinávie jsou našimi největšími trhy Spojené státy, Alpské země a Japonsko.. Majitelé a manažeři jsou bratři Claes a Svante Magnusson. Mají dva syny – čtvrtou generaci Magnussons – kteří také pracují v Hestra. Hestra je jednou z předních světových značek ve výrobě rukavic pro lyžování, rekreaci a volný čas. Vyvíjíme také rukavice pro profesionální účely, například pro stavební práce pod značkou Hestra JOB. Návrh a vývoj produktů se provádí ve spolupráci s nejlepšími profesionálními lyžaři a dobrodruhy pod vedením režiséra designu Marianne Knutsson-Hall

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita : Mladá Boleslav

Zajímavé produkty jiných firem

Lamináty Formica - Compact Exterior

Lamináty Formica - Compact Exterior

Compact Exterior (Vivix) - silnostěný samonosný laminát do náročných prostor s vysokou vlhkostí v interiérech (kabiny do sprch, šaten, bazénů, saun a pod.) nebo do vnějších prostor (fasády budov, balkony a od.).

Lamináty Formica - ColorCore

Lamináty Formica - ColorCore

ednobarevný laminát o tloušťce 1,3mm s důrazným probarvením celého materiálu. Již žádné boční tmavé linie. Tato vlastnost ho předurčuje k použití na stolové desky, dveře nebo výdejové plochy.

Lamináty Formica

Lamináty Formica

Formica je globálním leaderem ve výrobě dekorativních povrchových materiálů. Jako největší výrobce HPL (high-pressure laminate) se svou celosvětovou sítí výrobních závodů, distribučních a obchodních zastoupení, je Formica globální značkou.

Kuchyňské nože - sady

 • Lokalita : Bukovec

Lamináty Formica - Bespoke

 • Lokalita : Praha 12

Lamináty Formica - Patterns

 • Lokalita : Praha 12

Lamináty Formica - Sculpted

 • Lokalita : Praha 12

Lamináty Formica - Colors

 • Lokalita : Praha 12
Lamináty Formica - Compact Interior

Lamináty Formica - Compact Interior

Compact Interior - jakýkoli dekor z kolekcí Colors a Woods může být vyrobený jako samonosný materiál - kompaktní deska (Compact).

Lamináty Formica - AR+

Lamináty Formica - AR+

Lesklé jednobarevné lamináty o tloušťce 1,2mm se zvýšenou ochranou vůči oděru. Vhodné taky k horizontálnímu použití v interiérech. Jsou postfomovatelné a vzhledem ke zvýšené tloušťce tohoto materiálu se doporučuje minimální rádius ohybu 15 mm.

Formica - Infiniti

 • Lokalita : Praha 12

Krouhače zeleniny

 • Lokalita : Chotíkov

Formica - kovolamináty

 • Lokalita : Praha 12

Lamináty Formica - Woods

 • Lokalita : Praha 12

Lamináty Formica - MicroDot

 • Lokalita : Praha 12