PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r. o.

doporučený záznam

PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r.o. je nezávislá makléřská společnost, která již od roku 1993 úspěšně působí na našem trhu a od počátku se zabývá finančním leasingem, makléřstvím v oblasti pojištění, investičním a ekonomickým poradenstvím a osobním finančním poradenstvím, tj, pojištění aut, pojištění majetku, pojištění domácnosti, pojištění osob, investiční životní pojištění, rizikové pojištění, úrazové pojištění, investice, hypotéky, úvěry, pojištění průmyslu a podnikatelů. Služby zajišťujeme po celé České republice. PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST má TOP servisní organizaci - brokerpool pro pojišťovací, investiční a hypotéční poradce BROKER OFFICE, která používá nejlepší administrativní software MIA Moje Inteligentní administrativa. MIA obsahuje momo jiné online sjednávač neživotního pojištění (12 pojišťoven) BOOSS, kalkulátor pro správu rodinného cash-flow SÁRA, hypoteční kalkulátor, analýzy produktů (1.400), obchodní a produktovou podporu. BROKER OFFICE je nejlepší brokerpool, servisní organizace na trhu u nás. Jsme jednička na trhu v provizích, produktech, kvalitou podpory, software.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Servisní organizace pro finanční a pojišťovací poradce - poolová organizace

Servisní organizace pro finanční a pojišťovací poradce - poolová organizace

Jsme TOP značka servisní organizace pro pojišťovací a finanční poradce na našem trhu založená firmou PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, společností, která má u nás 20-ti letou zkušenost z finančního a pojišťovacího trhu. Nabízíme novou, výhodnější alternativu pro: nezávislé finanční poradce, pojišťova...

Pojištění osob

Pojištění osob

(všechny druhy životního pojištění – rizikové, investiční, flexibilní, kapitálové, důchodové, úrazové pojištění, léčebné výlohy apod.)

Kontakt

Adresa
Údolní 1020/18a, 602 00 Brno-střed
E-mail
email
Web
http://www.pms.cz/, http://www.brokeroffice.cz/,http://www.auditor-pojisteni.cz/
Telefon
+420602507280

47912057


Kontaktní formulář