BussContact.cz
| katalog business firem

Hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola Poděbrady

Komenského 156/III, Poděbrady

HOTELOVÁ ŠKOLA - Studijní obor hotelnictví a turismus je určen k přípravě středoškolsky vzdělaných odborníků pro širokou oblast hotelnictví a služeb cestovního ruchu.. VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA - příprava pro výkon funkcí středního a vyššího managementu v hotelnictví a službách cestovního ruchu. Absolvent získá jazykové a ekonomické znalosti, odborné dovednosti pro práci v hotelnictví a turismu. STÁTNÍ JAZYKOVÁ ŠKOLA - nabízí dvouhodinové a tříhodinové kurzy jazyka anglického, německého, francouzského, španělského, ruského pro začátečníky a pokročilé. Kromě toho jazyková škola pořádá podnikové kurzy, konverzační kurzy a kurzy zaměřené na přípravu ke státním jazykovým zkouškám, které je samozřejmě možné na naší škole složit. ŠKOLNÍ HOTEL JUNIOR - hotel patří Hotelové škole v Poděbradech, má ideální polohu v centru města, nachází se v těsné blízkosti lázeňské kolonády. Hotel Junior nabízí 1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové a 32 třílůžkových pokojů, které je možné využít především o víkendech a ve dnech školních prázdnin. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím s WC a sprchou, telefonem, ledničkou, rádiem a většina barevným televizorem se satelitním příjmem. Hotel má bezbariérový přístup.

Adresa Komenského 156/III, Poděbrady
Web www.hsvos.cz

Data z rejstříků

Informace o firmě Hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola Poděbrady jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 12. 1. 2021
Právní forma: Příspěvková organizace
Počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
Ekonomické činnosti:
  • Střední odborné vzdělávání na středních odborných školách
  • Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování
  • Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
  • Terciární vzdělávání
  • Ostatní vzdělávání j. n.
  • Vzdělávání v jazykových školách

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.